تور تایلند را با گشت نوید تجربه کنید.

اکثر دولت ها گردشگری را به عنوان یک ابزار منفرد آسان و میانبر برای توسعه اقتصادی تلقی می کنند. موفقیت گردشگری با تعداد بازدیدکنندگان اندازه گیری می شود. هرچی بیشتر بهتر.

گردشگری یک مشارکت اقتصادی عمده در پادشاهی تایلند است. برآوردهای دریافتی گردشگری که مستقیما به تولید ناخالص داخلی تایلند می رسد 12 تریلیون است.

اداره گردشگری تایلند (TAT) از شعار "تایلندی شگفت انگیز" برای تایلند در سطح بین المللی استفاده می کند. در سال 2015، کمپین "Discover Thainess" تکمیل شد.

محبوبیت تایلند به عنوان یک مقصد توریستی، برای آب و هوای خوشایند آن بسیار مهم است. تایلند عمدتا آب و هوای مرطوب گرمسیری و یا ساوانا دارد، در حالی که جنوب و شرق دارای آب و هوای موسمی استوایی است.

تایلند دارای تمایز یکی از اهداف گردشگری پیشرو در جهان است که از میراث فرهنگی پر جنب و جوش و زیبایی طبیعی مشهور است.

فرهنگ تایلندی دارای تعدادی از هنرهای نمایشی شامل نمایش درام، رقص تایلندی است. تنوع نشان می دهد که ویژگی های تعدادی از هنرهای نمایشی متفاوت در Bangkok، Phuket، و Chiang Mai رایج است.

نمایش "سیام نیما" نشان می دهد محبوب ترین نمایشگاه فرهنگی تایلندی در میان گردشگران بازدید کننده تایلند است. نمایش سیام نیرمیت هر ساله گردشگران بیشتری را با بازدید از تایلند جذب می کند.

اجرای تئاتر مسابقات بوکس باستانی موی تای، رقص های قبیله ای تایلند و نمایش های عروسک ها نیز جاذبه های فرهنگی محبوب تایلند است.

گردشگری پزشکی یک بخش بزرگ و رو به رشد در صنایع گسترده گردشگری و بهداشتی تایلند است.

این کشور برای اهداف بالقوه پزشکی و بیماران بین المللی جذاب است: تایلند اولین کشور آسیایی بود که مجوز رسمی کمسیون بین المللی کمیسیون (JCI) را در سال 2002 به دست آورد.

در آوریل 2014، 35 بیمارستان مورد تأیید JCI داشت؛

متخصصان پزشکی با تجربه، اغلب در غرب آموزش دیده، آخرین تکنولوژی پزشکی؛ و هزینه های درمان را به طور قابل توجهی کاهش می دهد در مقایسه با روش های متداول در غرب.

همه این عوامل، در کنار یکدیگر، تایلند را یکی از محبوب ترین گردشگری پزشکی جهان دانسته است.

برخی از اهداف اصلی گردشگری پزشکی در تایلند عبارتند از: بانکوک، چیانگ مای، هوآ هین، کو ساموی، پاتایا / چنبوری و پوکت.

پیاده روی فیل ها برای چندین سال در تایلند بوده است. از زمان ورود به تایلند در سال 1989 ممنوع شده است، فیل ها به اردوگاه ها آورده شده اند تا نمایشگاه ها را برای گردشگران و به آنها سوار کنند.

فیل آسیایی گونه اصلی موجود در اردوگاه های فیل است که بومی تایلند است. با وجود اینکه فیل از سال 1986 خطرناک ذکر شده است ، همچنان جذابیت گردشگران است.

 

 


رسادیتا-طراحی سایت,طراحی سایت حرفه ای,طراحی وب سایت اختصاصی منبع : رسادیتا-طراحی سایت,طراحی سایت حرفه ای,طراحی وب سایت اختصاصی |چرا ایرانیان به تایلند می روند؟
برچسب ها : تایلند ,گردشگری ,پزشکی ,گردشگران ,تایلندی ,نمایش ,گردشگری پزشکی ,طراحی سایت ,محبوب ترین ,نمایش سیام ,هنرهای نمایشی